Zarabianie Przez Internet 8 Skutecznych Sposobów na Zarabianie 100 złotych na dzień

  • Dodał

W tym wpisie pokaże Ci aż 8 sprawdzonych sposobów jak zarobić 100 złotych na dzień przez internet. Jeżeli więc interesuje Cię zarabianie pieniędzy  w sieci, a praca w domu to Twoje największe marzenie to to video jest dla Ciebie.

Z tej strony Tomek z bloga Sprytny Pieniądz. Witam Cię bardzo bardzo serdecznie.

Zarabianie przez Internet – Dlaczego warto?

Zanim przejdziemy do samych sposobów zarabiania przez Internet. Powiem wam kilka słów wstępu. Zarabianiem pieniędzy interesowałem się już  od małego dziecka i w swojej karierze zarabiałem na naprawdę różne sposoby.

Pewnego dnia postanowiłem spróbować swoich sił w sieci i zacząłem zdobywać swoją wiedzę na temat pracy zdalnej. Pamiętam to uczucie kiedy udało mi się zarobić pierwsze pieniądze przez Internet.

Zalogowałem się do panelu i zobaczyłem że ktoś kupił z mojego polecenia produkt, a ja otrzymałem swoją pierwszą prowizję. Wtedy zdałem sobie sprawę z siły Internetu.

Nie ważne gdzie jesteś, nie ważne kim jesteś, każdy może zacząć zarabiać w sieci. I to jeszcze jak. Możemy uwaga za darmo, powtarzam za darmo dotrzeć do setek, tysięcy a nawet milinów ludzi na całym świecie siedząc w zaciszu naszego domu.

W całej historii ludzkości nigdy nie było takiego czasu kiedy zwykły człowiek taki jak ja czy ty ma  dostęp do tak potężnego narzędzia jakim jest Internet.

Uświadomienie sobie tej prawdy sprawiło, przynajmniej u mnie że zacząłem myśleć o zarabianiu przez Internet na poważnie.

Chciałem, ale przede wszystkim lubiłem to robić i lubię do dnia dzisiejszego. Ten moment kiedy nasza ciężka praca przynosi zasłużony dla nas owoc jest czymś wspaniałym i znaczy dla mnie znacznie więcej niż cyferki na koncie.

Dziś chciałbym podzielić się z wami najlepszymi moi zdaniem sposobami na zarabianie przez Internet, dzięki którym każdy może zacząć swoją przygodę w sieci.

Na samym początku tego video mam do was serdeczną prośbę. Po zapoznaniu się z wszystkimi sposobami zarabiania przez Internet jakie przygotowałem dla was na dziś zostawcie komentarz w którym napiszecie, która metoda spodobała wam się najbardziej.

Chciałbym otrzymać od was tą informację zwrotną, ponieważ Planuję wypuszczenie kolejnego już kursu online tym razem o zarabianiu w Internecie i chciałbym dowiedzieć się który sposób, bądź sposoby zarabiania przez Internet chcielibyście zgłębić.

Wszyscy, którzy pozostawią komentarz pod tym wpisem wezmą udział w konkursie którego zwycięzca zgarnie owy kurs za darmo kiedy tylko on powstanie.

Ok. koniec mojego gadania. Czas przejść do samej listy.

1. Google AdSense

Zarabianie przez Internet

Pierwszym sposobem na zarabianie przez Internet 100 złotych na dzień są reklamy Google Adsensce.

Jest to jeden z moich ulubionych sposobów na zarabianie w sieci, ponieważ daje nam możliwość budowania pasywnego strumienia gotówki. Jeżeli posiadacie stronę bądź blog, możecie w bardzo łatwy sposób zacząć generować dodatkowy dochód.

Wystarczy, że dołączycie do Programu partnerskiego Google i wkleicie specjalny kod do waszej strony internetowej. To wszystko. po wklejeniu kodu w odpowiednich miejscach na waszej stronie zaczną pojawiać się reklamy. Za każdym razem kiedy ktoś klinie w reklamę na waszej stronie wy zarabiacie.

Zarabiacie i to znacznie więcej również wtedy kiedy ktoś kliknie i dokona transakcji przechodząc do witryny reklamowej.

Ten sposób zarabiania przez Internet  wymaga od nas czasu i trochę wysiłku, wszak musimy stworzyć stronę, zapełnić ją treścią i zaczekać, aż nasze artykuły zostaną wypozycjonowane przez wyszukiwarkę.

Gdy jednak to się stanie nasza praca sprowadza się jedynie do odpisywania na komentarze widzów  i oczywiście liczenia pieniędzy z reklam.

Zobaczcie sam prowadzę stronę 222nanos.com  i na niej również umieszczam reklamy Google AdSense. Pomimo, że strona nie generuje wielkiego ruchu zarabiam dzięki reklamą kilkaset złotych miesięcznie.

Wyobraźcie sobie więc sytuację kiedy posiadalibyście 10 stron, które generowałyby dla was 300 złotych miesięcznie?

Wasz szef musiałby chyba sobie szukać nowego pracownika. Czyż nie?

2. Artykuły Sponsorowane

zarabianie przez internet

2 Sposobem na zarabianie przez Internet są artykuły sponsorowane. Jeżeli wasz blog, kanał na Youtube, czy też inny profil w mediach społecznościowych zgromadzi wystarczającą liczbę osób. Zaczną do was zgłaszać się firmy, które będą zainteresowane reklamą na waszym medium.

Oczywiście w zamian za współpracę oferują one pieniądze.

O jakich kwotach tutaj mówimy? Wszystko zależy od tego w jakiej działacie niszy.

Bank jest znacznie bardziej skory do wyższego wynagrodzenia influence rów w zamian za współpracę niż ma to miejsce np. w przypadku reklamy firmy produkującej zabawki. Nie mniej jednak stawki na jakie możemy liczyć to kwoty od 100 do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych za artykuł, bądź video sponsorowane.

Czasami więc bardziej opłaca nam się współpracować kilka razy w roku z reklamodawcami niż zarabiać za pomocą Google AdSense.

Sami musicie jednak wypróbować co działa u was najlepiej.

3. Afiliacja

zarabianie przez internet

Trzecim sposobem jak zarabiać przez Internet jest afiliacja.

Tomku czym, ze jest owo dziwnie brzmiące słowo. Już tłumaczę.

Afiliacja, czyli inaczej mówiąc programy partnerskie to pewnego rodzaju forma współpracy, pomiędzy firmami posiadającymi produkt, lub usługę a osobami które potrafią znaleźć klientów dla danej firmy.

Za każdym razem więc kiedy znajdziemy klienta dla firmy zarabiamy określony z góry procent od sprzedanego produktu lub usługi. Wszystko dzieje się za pomocą linków partnerskich, które są przypisane do naszej osoby i pokazują że to właśnie my dostarczyliśmy klienta dla firmy.

Oczywiście wszystko dzieje się w sieci.

Możecie więc zdobywać klientów poprzez wysyłanie im mailingu, zamieszczanie reklam banerowych na waszych stronach, nagrywanie video i polecanie danych produktów, wklejanie linków do komentarzy które piszecie na forach. Opcji jest bardzo wiele.

Liczy się jednak efekt końcowy w postaci ilości osób, które dokonają określonej interakcji z naszego polecenia.

Mówię interakcji, ponieważ czasami nie musi być to wcale zakup produktu, może to być zapisanie na newsletter, może to być zainstalowanie aplikacji, może to być zapisanie się na jazdę próbną. Opcji jest naprawdę, naprawdę sporo.

Programy partnerskie dają nam możliwość budowania pasywnych źródeł dochodu, które po ich zbudowaniu mogą dostarczać nam pieniądze przez wiele miesięcy a nawet lat bez naszej ingerencji.

4. Konsultacje Online

zarabianie przez internet

  1. Sposobem na zarabianie pieniędzy przez Internet są konsultacje online.

Jeżeli jesteśmy specjalistami w danej dziedzinie i prowadzimy np. blog, kanał na YT, czy też udzielamy się na forach społecznościowych, czy też w social mediach z biegiem czasu uzyskujemy status eksperta w danej dziedzinie.

Coraz więcej osób pyta się nas o zdanie i chciałoby usłyszeć od nas opinie na określone tematy.

Kiedy widzicie, że wasz autorytet jest na tyle wielki możecie zacząć płatne konsultacje.

I w tym miejscu chciałbym powiedzieć jedno.

Nie jest to wcale nic złego. Pamiętajcie wasza uwaga i czas kosztują. Każdy z nas ma tylko 24 godziny dziennie do dyspozycji i poświęcając np. 4 z nich na konsultacje musicie zrezygnować z innych rzeczy, które moglibyście wtedy zrobić.

Konsultacje mogą przybrać różną formę, może być to wystąpienie publiczne na jakiejś konferencji, lub rozwiązanie problemu dla konkretnego klienta.

I w jednym i w drugim przypadku zarabiamy.

Osobiście również świadczę konsultacje dla np. Youtuberów, którzy chcieliby rozwinąć swoje kanały.

Za jedyne 29.99  przygotowuję szczegółowy raport co warto byłoby zmienić na kanale, w którą stronę iść, jak również wynajduję ciekawe nisze w danej dziedzinie, które warto byłoby zagospodarować.

Słowem odpowiadam na wszystkie pytania, które kłębią się w głowie Youtubera i pokazuję mu drogę, którą warto iść, aby osiągnąć sukces na YT.

W tym miejscu nadmienię tylko, że osoby zainteresowane takimi konsultacjami mogą napisać do mnie na email.

Polecam wam płatne konsultacje i zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił jako ekspert.

5. Tworzenie E-booków

zarabianie przez internet

Piątym sposobem na zarabianie pieniędzy przez Internet jest tworzenie e-booków. To również wspaniały sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Wszystko co może zostać dostarczone za pomocą sieci może stać się waszym źródłem dochodu.

Najprostszy do stworzenia jest oczywiście e-book. Wystarczy posiadać odpowiednia wiedzę, lub zebrać ją z innych źródeł w całość, a następnie stworzyć nowe dzieło.

Kiedy posiadamy e-book, możemy albo zacząć sprzedawać go sami, albo złączyć swoje siły z portalem internetowym zajmującym się sprzedażą e-booków, który w zamian za współpracę będzie pobierał od nas określoną część zysków ze sprzedaży naszej książki.

Najczęściej będzie to 50% naszego zysku,  ale dzięki współpracy z wydawcą nie musimy martwić się o takie aspekty jak zakładanie działalności gospodarczej, czy też  odprowadzanie należnych podatków, ponieważ w takim przypadku wszystko za nas robi ktoś inny.

Jeżeli chodzi o e-booki to w swoim życiu napisałem ich kilka i mogę z czystym sumieniem powiedzieć wam, ze wcale nie jest to trudne.

Jak wygląda to w liczbach?

Zakładając że sprzedawalibyście e-booka za np. 25 złotych to sprzedając 100 szt. Udało by się wam zarobić 2500 złotych. Oczywiście, gdybyście współpracowali z wydawnictwem zarobilibyście o połowę mniej ale kwota 1250 jest również zacnym wynikiem.

6. Kursy online

zarabianie przez internet

Szóstym sposobem na zarabianie w Internecie 100 złotych na dzień jest tworzenie kursów online.

Jest to już wyższa szkoła jazdy niż w przypadku ebooków, ale i tutaj jeżeli tylko chcemy możemy taki kurs stworzyć sami.

Posiadając odpowiednią wiedzę możemy stworzyć cykl video, które będą rozwiązywały określony problem lub uczyły określonych umiejętności.

Dla przykładu jeżeli umiecie tworzyć strony internetowe możecie podzielić się swoją wiedzą i nauczyć innych jak to robić.

Sam stworzyłem kurs  online Zdominuj Youtuba, ponieważ chciałem podzielić się swoją wiedzą z innymi osobami, które chcą rozwijać swoje kanały i osiągnąć sukces na Youtube.

Kurs możecie oczywiście zobaczyć a także kupić na stronie:

Kurs – Zdominuj Youtube’a

zarabianie przez internet

Wy możecie zrobić to samo.

Zastanówcie się, jaką posiadacie wiedzę i w jaki sposób możecie pomóc innym w zmianie ich życia na lepsze i zacznijcie tworzyć kurs.

Możecie sprzedawać wasz kurs na różne sposoby. Oczywiście najlepiej zrobić to samemu, ponieważ po pierwsze mamy kontrolę nad całym procesem sprzedaży i to my dyktujemy warunki gry.

Nie mniej jednak kiedy z jakichkolwiek przyczyn nie chcecie sprzedawać sami możecie skorzystać z oferty np. strony udemy.com i wgrać wasz kurs na tą platformę.

Dzięki temu rozwiązaniu możecie z powodzeniem zdjąć z waszych barek obowiązek stworzenia strony z kursem, rozwiązania problemu płatności, czy też promocji kursu.

Niestety wybierając tą drogę tracicie możliwość kontroli ceny waszego kursu. I w pewnym momencie może się okazać że wasz kurs zamiast kosztować 100 dolarów kosztuje 10.

Sami jednak zdecydujcie co wolicie bardziej.

7. Handel online

zarabianie przez internet

 

Siódmym sposobem na zarabianie przez Internet jest handel.

Coraz więcej osób korzysta z zakupów w sieci i co za tym idzie tworzy to możliwości zarabiania pieniędzy. Z roku na rok odsetek sprzedaży produktów w sieci rośnie i będzie rósł w najbliższych latach.

Jeżeli więc macie nosa do interesów i widzicie okazję, którą warto byłoby wykorzystać nie wahajcie się i spróbujcie swoich sił w handlu.

Oczywiście najprościej jest zacząć sprzedawać na Allegro lub olx. Pamiętajcie jednak, że wybierając ten model zarabiania musicie w pewnym momencie założyć działalność gospodarczą, ponieważ w przeciwnym razie odwiedzą was smutni Panowie z UKSu.

Na początku waszej drogi możecie jednak skorzystać z tak zwanej działalności niezarejestrowanej, która umożliwia przychód do połowy najniższego wynagrodzenia miesięcznie.

Innymi słowy do kwoty obrotu 1175 miesięcznie nie musimy się o nic martwić. Wiem, ze nie jest to dużo, ale lepszy rydz jak nic.

Dzięki temu rozwiązaniu możecie zobaczyć czy dany pomysł chwyci. Jeżeli widzicie, że ma rację bytu możecie iść na całość i zakładać własną firmę.

8. Kanał na YouTube

zarabianie przez internet

Ósmym sposobem na zarabianie przez Internet 100 złotych na dzień jest prowadzenie kanału na Youtube.

Ten sposób  zostawiłem sobie na sam koniec, ponieważ uważam go za jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie i budowania biznesu online.

Możecie mi wierzyć lub nie ale posiadanie własnego kanału  na drugiej największej platformie na świecie bardzo ułatwia nie tylko zdobywanie nowych klientów, ale również nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Posiadając swój kanał możecie budować grono osób zainteresowanych tym co robicie. Przekazując im wiedzę dajecie im wartość i nawiązujecie  z nimi nić porozumienia.

Kiedy więc przychodzi czas gdy tworzycie produkt który jest dobry, lub chcecie polecić waszym widzom produkt lub usługę na których wiecie że skorzystają. Oni znając waszą osobę chętniej skorzystają z waszych usług niż w przypadku obcej osoby którą nie znają.

Posiadając swój własny kanał na Youtube możecie korzystać z wszystkich podanych wcześniej sposobów.

Nie ważne czy chcecie zarabiać na reklamach, sprzedawać ebooki, kursy online, czy oferować płatne konsultacje. Kanał na YT pozwala wam zarabiać na wszystkie powyższe sposoby a także na znacznie, znacznie więcej.

Dlatego polecam każdemu zacząć swoją przygodę z Youtubem. Próg wejścia jest naprawdę niski a może się okazać że wasza osoba osiągnie sukces na tej platformie i zacznie zarabiać pieniądze przez Internet.

Jak dobrze wiecie wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił na platformie Youtube, lub chcą poprawić swoje wyniki i wejść na wyższy poziom  mogą skorzystać z mojego autorskiego kursu Zdominuj YouTuba w którym krok po kroku pokazuję jak zbudować kanał od zera i osiągnąć sukces na tej platformie.

Kurs – Zdominuj Youtube’a

Na sam koniec  chciałem powiedzieć wam jedną rzecz. Wszystkie przedstawione tutaj sposoby  zarabiania w Internecie mogą sprawić, że zaczniecie zarabiać naprawdę dobre pieniądze.  

Trudno jest  jednak zacząć generować jakiekolwiek strumienie gotówki kiedy brakuje nam najważniejszej rzeczy na świecie, czyli osób, które chcą kupić dany produkt.

Dlatego nie ważne czy będzie to blog, fanpage na facebooku, czy kanał na YT. Zachęcam was gorąco do budowania swojego zaplecza, ponieważ z nim będzie wam o wiele łatwiej zacząć generować pieniądze.

Uf dobrnęliśmy do końca tego zestawienia. Jeszcze tutaj jesteście? 😉 To bardzo dobrze. Mam nadzieję, że pozostawiliście już komentarz z sposobem zarabiania w sieci który chcielibyście abym rozwinął w nowym kursie.

Jeżeli nie to teraz napiszcie swojego faworyta, bądź faworytów, jeżeli interesuje was kilka sposobów.

Dzięki temu weźmiecie udział w konkursie w którym będziecie mogli wygrać kurs zupełnie za darmo.

Myślę więc że warto spróbować.

Jeżeli chcielibyście abym stworzył inne kursy online które nie znalazły się w tym zestawieniu napiszcie do mnie koniecznie na email.

sprytnypieniadz@gmail.com Spokojnie nie gryzę a będę bardzo wdzięczny za każda propozycję.

Jak zawsze zachęcam was do lajkowania, udostępniania i  pozostawienia komentarzy z propozycjami wpisów jakie chcielibyście zobaczyć na tym blogu. Za wszystkie propozycje z góry pięknie dziękuję

Dzięki wielkie za uwagę i do zobaczenia wkrótce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.