Własna Strona Internetowa – Dlaczego Warto Ją Mieć ? 6 Najważniejszych Powodów

  • Dodał

własna strona internetowa

W tym wpisie pokaże Ci aż 6 niesamowicie ważnych powodów dlaczego warto mieć własną stronę internetową. Jeżeli więc chcesz dowiedzieć się jak zarabiać przez Internet, interesuje Cię praca w Sieci, czy też po prostu chcesz się rozwijać to video jest dla Ciebie.

Z tej strony Tomek z bloga  Sprytny Pieniądz. Witam was bardzo, bardzo serdecznie

 

Dzisiaj poruszamy arcyważny temat posiadania własnej strony internetowej. Dlaczego warto a nawet trzeba mieć własną choćby najprostszą stronę internetową? Co możemy zyskać z własnego adresu WWW? Dziś postaram się dać z siebie wszystko i pokazać wam że warto, warto i jeszcze raz warto.

Ok. Zaczynamy.

Na początek kilka słów o kosztach jakie musimy ponieść będąc posiadaczem własnej strony WWW. Wokół tego zagadnienia urosło wiele teorii spiskowych mówiących, że posiadanie własnej strony to koszt rzędu kilku tysięcy złotych.

Oczywiście, jeżeli chcecie stworzyć bardzo zaawansowany serwis połączony ze sklepem to owszem taka strona kosztuje. Nie mniej jednak na początku waszej drogi proponuje wam stworzyć prostą stronę WWW, która da wam pojęcie o tym, czy ten model zarabiania w Internecie jest dla was czy też nie.

Jakie są więc koszty stworzenia serwisu? Otóż bardzo małe.

Największym kosztem jest samo stworzenie naszej strony WWW. Jest to koszt kilkuset złotych w zależności od złożoności danej strony. Im bardziej zaawansowana strona tym więcej pieniędzy musimy wyłożyć na stół.

Nie mniej jednak mój informatyk Michał tworzy tego typu serwisy w bardzo zacnej cenie i jak zresztą możecie zobaczyć na przykładzie tej strony.

Jak również innych które posiadam są one bardzo dobrze stworzone i wyglądają profesjonalnie.

zdominujyoutuba.pl

akademiaafiliacji.pl

Więcej informacji na temat oferty Michała znajdziecie TUTAJ  lub wchodząc w zakładkę Tworzenie Stron WWW u góry Strony 😉

Oprócz kosztu stworzenia strony dochodzi koszt utrzymania domeny, czyli nazwy naszej strony, jak również hostingu czyli miejsca gdzie przechowywane są pliki potrzebne do prawidłowego działania naszej platformy.

Ten jednak koszt jest wydatkiem zamykającym się w 100 do 600 złotych. Osobiście korzystam z usług firmy atthost i tutaj możecie za jedyne 79 złotych na rok opłacić wszystko.

W związku z tym są to bardzo niskie koszty.

Gdybyście chcieli skorzystać z usług firmy atthost zapraszam was serdecznie do skorzystania z linku,

ZAREJESTRUJ SIĘ NA ATTHOST

dzięki temu że to uczynicie moja skromna osoba otrzyma prowizję a wy i tak nic nie stracicie a wesprzecie blog Sprytny Pieniądz.

Wszystkim, którzy się zarejestrują serdecznie dziękuję 😉

Ok. skoro rozprawiliśmy się z mitem wysokich kosztów czas przejść do powodów dla których warto mieć swoją stronę.

1. Tworzenie własnej Strony – Nasza Wizytówka

własna strona internetowa

 

Pierwszym powodem dla którego warto mieć własną stronę internetową jest możliwość posiadania własnej wizytówki.

Ktoś mógłby powiedzieć, że hello przecież mamy teraz media społecznościowe takie jak facebook insta i tego typu podobne.

Oczywiście zgodzę się z tym faktem.

Nie mniej jednak własna strona WWW na której prezentujemy tylko i wyłącznie to czym się zajmujemy, jakie są nasze kompetencje i co możemy zaoferować. 

Prezentuje się znacznie, znacznie lepiej od profilu na mediach społecznościowych, gdzie mamy po prostu wszystko, zdjęcia z ostatniej imprezy, wpisy popierające nasze poglądy polityczne i tym podobne.

Gdybym miał do wyboru wysłać mojemu przyszłemu szefowi moją stronę wizytówkę, czy też link do mojego profilu w mediach społecznościowych no cóż wybór byłby jasny.

Własna strona internetowa jest czymś profesjonalnym, pokazuje że nie jesteśmy jak każdy, że stoimy ponad standardami i robimy więcej niż reszta społeczeństwa.

Pokazuje to nasz status społeczny, jak również wiedzę, że własna strona WWW jest dla nas czymś ważnym.

2. Przedstawienie naszej oferty Klientom

własna strona internetowa

W tym właśnie tonie dochodzimy do drugiego powodu dlaczego własna platforma jest tak niesamowicie ważna jest nim możliwość przedstawienia oferty naszym potencjalnym klientom, czy pracodawcom.

Jest niczym bilbord wystawiony w Internecie i pokazujący nasze mocne strony tym, którzy chcą zobaczyć czym się zajmujemy.

Na każdej stronie WWW możecie umieścić możliwość kontaktu w wami, tak że każdy, kto jest zainteresowany rozmową może się z wami skontaktować.

A to daje wam przewagę na tysiącami innych osób, które nie zdają sobie sprawy z tego jakże ważnego faktu.

Na stronie możecie umieścić wasze port folio  i pokazać zarówno wasze umiejętności, jak również opinie innych osób, które współpracowały już z wami wcześniej.

To kolejny kamyczek do ogródka, który mówi tak własna strona internetowa to znakomity wybór.

3. Własna Strona Internetowa a Zarabianie Pieniędzy

własna strona Internetowa

Trzecim powodem dla którego warto posiadać własną stronę WWW jest możliwość zarabiania dzięki własnej platformie.

Możliwości zarabiania jest tak wiele, że spokojnie mógłbym stworzyć na ten temat osobny wpis i właściwie tego typu wpis powstał:

JAK ZARABIAĆ NA BLOGU? 5 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW MONETYZOWANIA STRONY

Reklamy Google Adsence, sprzedaż własnych produktów, czy usług, programy partnerskie, płatne wpisy na bloga to tylko część z ogromnego wachlarza jaki oferuje nam własna platforma.

Niestety jest jeden zasadniczy problem z zarabianiem dzięki stronie internetowej.

Musicie ją najpierw mieć.

Bez tego możecie jedynie marzyć o tym że zarabianie w Internecie może przydarzyć się właśnie wam.

4. Własna Strona Internetowa a Dochód Pasywny

dochód pasywny

Czwartym powodem dla którego warto stworzyć własną stronę jest możliwość zbudowania dochodu pasywnego i to bardzo tanim kosztem.

Wystarczy, ze stworzycie stronę internetową. Zapełnicie ją ciekawą treścią i dodacie reklamę w postaci banerów, czy choćby wspomnianych wcześniej programów partnerskich.

Jeżeli tematyka strony jest uniwersalna tego typu strona może stać w sieci przez wiele miesięcy a nawet lat i generować wam stałe źródło dochodu bez waszej ingerencji.

Dla przykładu jeżeli stworzylibyście stronę o zdrowym śnie i dodali kilkadziesiąt wpisów o zasypianiu dodając od czasu do czasu baner reklamowy np. sklepu z materacami moglibyście zarobić za każdym razem kiedy ktoś odwiedzający waszą stronę klinie w reklamę i dokona zakupu z waszego polecenia.

Jak widzicie jest to bardzo, bardzo proste, aczkolwiek wymaga od nas nieco samozaparcia.

Nie mniej jednak jeżeli zbudowalibyśmy kilkanaście stron o różnorodnej tematyce moglibyśmy zbudować całkiem ciekawe źródło dochodu.

5. Rozwój Własnej Osoby

własna strona www

Piątym powodem dla którego warto posiadać własną stronę WWW jest rozwój własnej osoby.

Posiadając własną stronę możemy założyć blog i dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi ludźmi.

Dzięki temu możemy nie tylko pomóc innym osobom ale a może przede wszystkim rozwinąć własne zainteresowania i naszą osobę.

Dodając nowe wpisy, poszerzamy zakres naszej wiedzy i zdolności. Uczymy się nowych informacji, jak również stajemy się coraz lepsi.

6. Budowanie Listy Mailingowej

zarabianie przez internet

Szóstym powodem dla którego warto posiadać własną stronę WWW jest budowanie listy mailingowej.

Lista mailingowa to zbiór osób, które zgodziły się na dostarczanie przez nas wiadomości na ich email.

Tego typu zaplecze jest niesamowicie ważne, jeżeli np. chcecie stworzyć społeczność i móc do niej dotrzeć w każdej chwili dnia i nocy.

Lista mailingowa pozwala wam kontaktować się bezpośrednio z osobami, które są zainteresowane tym czym się zajmujecie.

To niesamowicie potężne narzędzie, które może zdobyć osoba posiadająca własny serwis.

Facebook może uciąć zasięgi, YouTube może Cię zbanować ale listy mailingowej nie zabierze Ci nikt.

Gorąco zachęcam was do budowania tego typu zaplecza. Sam w tym miejscu zachęcam was do zapisania się na mój newsletter, po to aby być na bieżąco i otrzymywać bonusowe materiały niedostępne nigdzie indziej. Link do zapisania się na newsletter znajdziecie Tutaj:

Zapisz się na Newsletter

Jak widzicie bene fitów z posiadania własnej strony jest niesamowicie dużo i posiadając tego typu rzecz możecie osiągnąć znacznie więcej niż bez niej.

Zachęcam was serdecznie do tworzenia własnej strony internetowej, ponieważ naprawdę warto 😉

Raz jeszcze zachęcam was do odwiedzenia strony 222nanos.com i kliknięcia w zakładkę Tworzenie stron WWW gdzie możecie zapoznać się z ofertą mojego Informatyka Michała, który tworzy wszystkie serwisy jakie posiadam aktualnie.

Posiada ogromną wiedzę i jeszcze większe pokłady cierpliwości i zawsze we dnie i w nocy mogę na niego liczyć. Oczywiście możecie odwiedzić kilka z moich serwisów i zobaczyć jak może wyglądać wasza strona.

To już wszystko na dziś. Mam nadzieję, że ten materiał dał wam sporą dawkę wiedzy. Jeżeli tak się stało, zachęcam was serdecznie do podesłania tego wpisu swoim znajomym zostawienia komentarza, czy też zapisania się na newsletter.

Dzięki wielkie za uwagę i do zobaczenia wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.