5 Stron dzięki którym Zarobisz 1000 Złotych przez Internet (Sprawdzone)

  • Dodał

zarabianie w internecie

Jeżeli interesuje Cię zarabianie w Internecie to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

W tym wpisie pokaże Ci aż 5 stron internetowych dzięki którym z łatwością zarobisz minimum 1000 złotych na miesiąc.

Jeżeli więc interesuje Cię zarabianie online a praca w sieci jest tym co chcesz robić to to video jest dla Ciebie.

Z tej Strony Tomek z bloga Sprytny Pieniądz. Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz zastanów się nad zapisaniem się na newsletter, dzięki temu nie ominie Cię żaden nowy materiał.

1. Zarabianie w Internecie? – Fiverr

zarabianie w internecie

Nasze zestawienie otwiera strona fiverr.com

Na tej stronie możecie zarabiać poprzez wykonywanie przeróżnych zleceń takich jak np. pisanie tekstów na zlecenie, nagrywanie video, podkładanie głosu. A także inne bardziej ekstrawaganckie zadania, takie jak składanie życzeń, czy nawet modlitwa.

Słowem możecie zrobić  wszystko za co wam zechcą zapłacić wasi klienci. Oczywiście zgodnego z prawem i regulaminem serwisu.

Kiedy zarejestrujecie się i uzupełnicie wasz profil na tym portalu wystarczy, że dodacie tak zwany gig w którym podacie jaką usługę świadczycie dla swoich klientów i ile ona będzie kosztować.

Gdy stworzycie swój pierwszy gig, możecie dodać kolejny i kolejny, aż wyczerpiecie pule pomysłów na zarabianie pieniędzy. Później musicie czekać już tylko na klientów.

W tym miejscu kilka ważnych spraw.

Po pierwsze na początku nie windujcie cen. Starajcie się zdobyć kilka pierwszych zleceń po kosztach, ponieważ to będzie budować waszą markę. Każdy kupujący wydaje opinie na temat sprzedawcy przyznając gwiazdki, podobnie jak ma to miejsce na polskim allegro.

Jeżeli na początku waszej kariery złapiecie kilka negatywnych opinii, to będzie wam trudno zdobywać kolejne zlecenia. Dlatego pamiętajcie, że zadowolenia klienta musicie postawić sobie za cel nadrzędny.

Dopiero gdy ugruntujecie swoją pozycję na rynku, możecie podnieść ceny.

Kolejną ważną kwestią jest kontakt z kupującymi. Zawsze starajcie się odpowiadać szybko i wyczerpująco. Zachęćcie również  potencjalnych kupujących do kontaktu z wami zamieszczając odpowiednią informację w opisie waszych aukcji.

Oprócz usług portal Fiverr umożliwia swoim członkom zarabianie na sprzedaży różnego rodzaju poradników, czy też ebooków. Możecie więc sprzedawać również tego typu produkty na tej stronie.

Jest to o tyle ciekawe, że wystarczy raz wykonać pracę tworząc dany poradnik, czy też ebook, a następnie sprzedawać go różnym osobom z całego świata.

Na sam koniec wspomnę, jak wyglądają  kwestie ewentualnego rozliczenia z Skarbówką.

Wystarczy w naszym rocznym zeznaniu podatkowym w rubryce inne źródła przychodu wpisać kwotę zarobioną dzięki serwisowi Fiverr, czy też YouTube. To wszystko.

2. UP Work

jak zarobić przez Interent

Drugą stroną na której możecie zarobić  przez Internet 1000 złotych miesięcznie. Jest strona up work.com Jest to strona podobna do Fivera z tą różnicą że tutaj możemy zarobić znacznie więcej o ile posiadamy odpowiednie kompetencje.

Jeżeli więc posiadacie umiejętności programistyczne, prawne, graficzne lub umiecie tłumaczyć różnego rodzaju teksty na inne języki to up work jest dla was.

To co jest bardzo fajne z obu tych serwisach to fakt, że im lepszymi jesteśmy specjalistami tym więcej nam płacą. Dzięki rozbudowanemu systemowi ocen możemy zdobywać referencje dzięki którym otrzymujemy nowe zlecenia od osób, które szukają profesjonalistów.

Pamiętajcie jednak, że działa to w dwie strony i możemy bardzo szybko skończyć naszą karierę freelancera jeżeli nie będziemy się starać a nasi klienci ocenią nas nisko.

3. YouTube

jak zarabiać pieniądze

 

Trzecią stroną, która daje nam możliwość na  zarabianie w Internecie 1000 złotych miesięcznie jest oczywiście YouTube. Drugi największy serwis w sieci daje nam ogromne możliwości zarabiania na różne sposoby.

Pierwszym sposobem za zarabianie na Youtube jest oczywiście zdobycie odpowiedniej ilości subskrybentów, przystąpienie do programu partnerskiego YouTuba i zarabiania na reklamach wyświetlanych podczas naszych video.

Ile jednak musimy mieć wyświetleń , aby zarobić owo legendarne 1000 złotych na miesiąc?

Jeżeli założyć że z 1000 wyświetleń możemy zarobić od 2 do 6 złotych to przy średniej 3 złotych na 1000 wyświetleń musielibyśmy miesięcznie uzyskać  mniej więcej 300 000 wyświetleń.

Dużo to zależy jak na to patrzeć. Wszystko zależy od tego jak bardzo popularny jest wasz kontent. Jeżeli działacie w branży gamingowej i posiadacie już jakieś grono widzów to nie będzie to wcale wielki wyczyn.

Oczywiście zarabianie na reklamach to nie najlepszy, jak również nie jedyny sposób zarabiania na YouTube.

Równie dobrze możecie zarabiać poprzez programy afiliacyjne, reklamę marek na waszym kanale, czy też sprzedaż własnych produktów.

Jeżeli zainteresowałem was tematem zarabiania na YouTube to zapraszam was oczywiście do zapoznania się z moim kompleksowym kursem zarabiania na Youtubie, dzięki któremu będziecie mogli założyć kanał od zera i zacząć zarabiać dobre pieniądze na Youtubie.

kurs youtube

Więcej informacji o kursie znajdziecie na stronie

ZdominujYoutuba.pl

Zapraszam serdecznie.

4.Handel przez Internet

zarabianie przez Internet

Czwartą stroną na której zarabianie w internecie  1000 złotych jest proste to allegro lub olx

Wystarczy że umiecie wytworzyć jakieś rękodzieło, lub macie znajomego w Singapurze, Chinach lub Tajwanie, który może wam wysłać towar w promocyjnej cenie i już możecie zaczynać swoją przygodę z handlem w Internecie.

Nie musicie obawiać się smutnych panów z UKSu ponieważ do kwoty połowy najniższej krajowej przychodu miesięcznie możecie spokojnie handlować w sieci nie zakładając żadnej działalności gospodarczej.

Taki biznes na drobną skalę nazywany jest działalnością niezarejestrowaną i nie wymaga od nas zakładania firmy.

Jeżeli więc znajdziecie coś co można tanio kupić i drogo sprzedać zacznijcie to sprzedawać lub jeżeli nie chcecie tego robić zgłoście się do mnie na email może wejdziemy w jakąś ciekawą współpracę.

5.Programy Partnerskie

zarabianie przez internet

Ok. piątą stroną na której zarabianie w internecie 1000 złotych miesięcznie jest możliwe to dowolna sieć afiliacyjna taka jak np. system partnerski, Comeprialead czy Ebroker partner.

Na tego typu stronach możecie zarejestrować się za darmo i zacząć promować produkty takie jak darmowe konta bankowe, pożyczki, lokaty, czy też dowolny produkt lub usługę za której sprzedaż otrzymujecie z góry określoną kwotę lub procent od sprzedaży.

Programy afiliacyjne są bardzo ciekawą formą zarabiania pieniędzy, ponieważ  nie musimy zakładać żadnej działalności gospodarczej działając w tej niszy, jak również nie potrzebujemy żadnego zaplecza aby rozpocząć swoją przygodę.

Oczywiście jeżeli posiadamy własne zaplecze w postaci strony, bloga, kanału na YouTube, czy też fanpage na facebooku to bardzo dobrze ale nie jest to wymagane.

Jeżeli zobaczyliście potencjał w tym sposobie zarabiania zapraszam was do zapisania się na mój darmowy kurs o Afiliacji w którym pokazuję jak możecie zarobić nawet kilka tysięcy złotych dzięki programom partnerskim.

zarabianie pieniędzy

Link do zapisania się na kurs macie po prawej stronie na początku tego wpisu 😉

Jak widzicie zarabianie w Internecie nie jest wcale tak trudne jak być się mogło wydawać i istnieje wiele sposobów na powiększenie zasobności waszego portfela.

TO już wszystko na dziś. Mam nadzieję, ze to video dostarczyło wam wartościowej porcji wiedzy i pomogło w zarabianiu w Internecie.

Jeżeli tak się stało.

Zapraszam was do podesłania tego wpisu swoim znajomym jak również pozostawienia komentarza z propozycją tematów, które chcielibyście zobaczyć na tym blogu.

Dzięki wielkie za uwagę  i do zobaczenia wkrótce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.